Ogrodzenia

Ogrodzenia aluminiowe

Dostarczane przez nas materiały: profile, akcesoria, uszczelki umożliwiają wykonywanie ogrodzeń aluminiowych w różnorodnych wariantach. Konstrukcje przęseł mogą być wykonywane w tradycyjnych ramach, jak i nowoczesnym wariancie bezramowym. Wypełnienie stanowią panele z prostokątnych kształtowników aluminiowych o wymiarach od 20 do 200 mm, zarówno w układzie poziomym, jak i pionowym. Rozstaw poprzeczek jest dowolny i pozostaje w dyspozycji zamawiającego. Wielu z nas ceni intymność, dlatego możliwe jest wykonywanie konstrukcji z wypełnieniem pełnym zapewniającym ochronę przed niepożądanym wzrokiem.

Paleta konstrukcji obejmuje panele ogrodzeniowe, furtki, bramy rozwierane oraz bramy przesuwne w całości wykonane z aluminium. Uzupełnienie stanowią słupki przeznaczone do zabetonowania lub przykręcenia poprzez specjalną stopę do przygotowanego wcześniej fundamentu. System pozwala także na konstruowanie architektury ogrodowej - wiat, altan, zabudów śmietników oraz carportów. Ponieważ często to detal decyduje o jakości produktu, nie zapominamy o akcesoriach montażowych, które wykonujemy z aluminium bądź ze stali nierdzewnej.

System łączenia profili pozwala na malowanie materiałów w pełnych długościach handlowych, a następnie fabrykację konstrukcji metodą połączeń skręcanych. Tym sposobem wyeliminowaliśmy konieczność spawania aluminium. Materiały dostępne są w wykończeniu obejmującym lakierowanie w palecie RAL, kolorach drewnopodobnych oraz anodowanie.
Aby ułatwić naszym klientom pracę w systemie ALTOMA udostępniamy im oprogramowanie pozwalające projektować konstrukcje ogrodzeń - program "Licz Okno" firmy Fikabo. Umożliwia on przygotowywanie ofert dla klientów, zamówień materiałowych oraz dokumentacji produkcyjnej wraz z dokładnymi rysunkami pojedynczych konstrukcji lub całych ciągów ogrodzeniowych.

Wysoką kulturę technologiczną zapewnia multiprasa systemowa wspomagająca obróbkę profili.

Piękne ogrodzenie
Galeria
Galeria